Модельный ряд Peugeot

Отзыв о Peugeot Partner 2006 года

Автомобиль: Peugeot Partner Fourgon 2006 г.в., фургон, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 100 км, двигатель - 1.6 turbo дизель
Автор: Андрій (Украина, Хмельницкий)   01.03.2013

Машинкою я дуже довольний, Вона в мене тільки пів року, поки що нічого поганого сказати не можу. Пригнав я її з угорщини в грузовому варіанті. Взагалі їхав по Fiat Doblo, але побачивши чього "Пижика" який теж продавався в тогож автодилера захотів сісти в нього, проїхатися. Попробувавши дві машини я вибра Пежо партнер. Він мені показався резвішим та щей по ціні трохи дишевший.
Зараз переобладнав вже в пасажира в Бердичиві (950у.є.). Машинка прекрасно підходить як для сімї так і для роботи. Заводиться зимою прекрасно. Тепло в салоні (особливо після теплошумоізоляції). Також мене дуже здивувала її проходимість в глибоких снігах і крутих слизьких підйомах.

Плюсы автомобиля: Економна. Висока проходимість. Комфортна. Море містя в салоні.

Минусы автомобиля: Хотілося б трохи вищий передок.

Совет покупателю: Слідкувати за надійним кріпленням запасного колеса, бо в мене в дорозі (на наших ямах) вилитіло.

Тест-драйв Peugeot Partner: Полезный объем
Полезный объем

Небольшие развозные фургоны всегда пользовались популярностью у торговцев, коммивояжеров и разных мастеровых людей. Но это отнюдь не означает, что данное транспортное средство пригодно лишь для перевозки грузов.

Продажа б/у Peugeot

Peugeot 207 2008 Peugeot 207 5.000$ 2008 131.000 км